Buduj z nami! w systemie YTONG

Buduj z nami dom swoich marzeń. Dysponujemy wyspecjalizowaną wiedzą, służymy pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów do budowy domu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu otrzymaliśmy CERTYFIKAT murowania w systemie betonu komórkowego YTONG.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Do produkcji betonu komórkowego stosuje się surowce; piasek, wapno, wodę oraz w niewielkie ilości cementu. W procesie produkcyjnym zachodzi reakcja spieniania, która spulchnia masę umożliwiając powstanie milionów małych porów. Do produkcji betonu komórkowego używa się czystych i naturalnych surowców dzięki temu beton komórkowy zyskuje białą barwę.

Asortyment produktów z betonu komórkowego jest bardzo bogaty. Z materiału tego wyrabia się nie tylko bloczki przeznaczone do budowy ścian konstrukcyjnych, czy ścianek działowych. Beton komórkowy jest materiałem na tyle trwałym i wytrzymałym, że produkuje się z niego także wiele innych elementów, takich jak nadproża, płyty stropowo-dachowe. Wyroby z betonu komórkowego posiadają zróżnicowane właściwości termoizolacyjne.

 


 

 


 

 

 


 

 


 

 


 

 

 


 

 


 

Realizacja: CMSmedia.pl